Shop More Submit  Join Login
:iconrealm-of-fantasy:

Realm-of-Fantasy

Fantasy and Sci-fi Art Gallery

Farsi (Persian)

Tue May 4, 2010, 5:32 AM by Du-Da:icondu-da:
• لطفاً قوانین را کامل بخوانید
به گروه "سرزمین رویا" خوش آمدید. فانتزی در بنیادین ترین معنای خود: تجسم آزاد خلاقانه. اینجا جایست برای قسمت کردن خلاقیت و ملاقات همنوعان.
این گروه، گروهی برای تمامی آثار تصویری و نوشتاری فانتزی و علمی تخیلی است و تمامی سطوح مهارتها و ابزارها. شکل یا فرم، به ما بپیوندید در *Realm Of Fantasy، جایی که تنها مرز آن مرز تصور شماست.
این نوشتار هر از گاهی دچار تغییراتی می شود.
• ثبت اثر هر روز آزاد است.
• شما مجاز به ثبت یک اثر در هفته می باشید.
• برای ثبت اثر نیاز به عضویت گروه دارید. برای عضویت در گروه روی “Join Our Group” کلیک کنید. پس از تایید عضویت شما، به شما اطلاع داده می شود.
• برای ثبت اثر روی  “Contribute Art” واقع در بالای صفحه اصلی در نوار آبی یا در نوار کناری صفحه اصلی کلیک کنید. همچنین می توانید پس از رفتن به یکی از فلدرهای گروه روی “Submit To This Folder” برای ثبت اثر در همان فلدر، کلیک کنید.
• کار خود را می توانید در یکی از این زیرگروه ها ثبت کنید:
•Featured مهارت پیشرفته، ویترین کارهای برتر
•Fantasy Scenes آثار فانتزی با مهارت متوسط
•Science Fiction Scenesاثار علمی تخیلی و فضایی
•Literature نثر و نظم مرتبت با فانتزی
•Fan Art آثار از طرف، طرفداران اثری خاص(کارتون، فیلم، بازی، کتاب...)
•Historic/Medieval باز آفرینی فانتزی از مکان ها و اشخاص تاریخی
•Mythology اسطوره ای
•Abstract/Surreal آبستره، سورئال و خواب گونه...
•Artisan Crafts مدل سازیهای مرتبط با فانتزی
•Tutorials آموزشی و چگونگی آنجام تکنیک های تصویری
•Stock تصاویر خام برای خلق آثار
•Photoshop Resources  قلم ها و هر آنچه به درد خلق اثر بخوره...
این زیر گروه ها از یک منوی کرکره ای پس از کلیک روی “Contribute Art” قابل دسترسی می باشند. لطفاً اثر خود را در زیرگروه مرتبط ثبت کنید. در غیره این صورت ناگزیر به حذف آن هستیم.

اثر ثبت شده باید از آثار خود شما باشد. لطفاً از ثبت کارهایی که در اینترنت می یابید یا برای خلق آن از تصاویر خامی که خالق آن را نمی شناسید یا مشخصاتش را در کار اصلی خود ثبت نکرده اید، خودداری کنید. انجام چنین کاری نقض قانون copy right محسوب می شود و در صورت رویت چنین کاری، اثر مورد نظر فوراً و بدون سوال از صاحب آن از گروه حذف می شود. در صورت استفاده از تصاویر خام لطفاً لینک اصلی آن و نحوه استفاده را در کار خود درج کنید. تهیه تصاویر خام محتاج تلاش زیادی می باشد، لطفاً به تهیه کنندگان آنها احترام بگذارید.

آثار ثبت شده در گروه باید کارهای کامل شده باشند. این گروه خواستار اثر هنری است، اسکیس و آثار نیمه کاره مورد قبول نیستند. هر کاری که نیمه کاره تشخیص داده شود، توسط مدیران گروه قبول نمی شود. نحوه ارائه آثار نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. طراحی روی کاغذ خطدار و از این قبیل مورد قبول نیست.  تصاویر آموزشی همچنین باید مرتب و به سادگی قابل استفاده باشند. همچنین لازم است مرتبت و دارای ارزش آموزشی باشند.

آثار باید مربوط به ژانر "رویایی" باشند.

کارهای مبهم و شامل برهنگی ملایم در صورت موافقت عوامل گروه مورد قبول واقع می شوند.
آثار نباید شامل خون/خشونت شدید، مسائل مرتبط با سکس و ابهام در مسائل جنسی باشند.
همچنین هر گونه موضوع نامناسب از هر نوع و چه مشخص و چه غیرمستقیم مورد قبول نیست.
تصاویر و متون بی معنا نیز مورد قبول نیستند.

این گروه دارای بینندگان بسیاری از همه گروه های سنی می باشد. لطفاً به این مطلب هنگام ثبت اثر خود دقت کنید.

هر اثر باید پیرو قوانین deviantArt نیز باشد.
مدیر گروه تمام آثار ارسالی را قبل از ثبت در گروه، بررسی می کند. ما همچنین دارای حق رد یک اثر برای ثبت و یا حذف یک اثر از گروه در هر زمان می باشیم.

به دلیل دیافت آثار زیاد، تخیر چند روزه در ثبت اثر شما بعد از ارسال برای گروه طبیعی است. در اولین فرست اثر شما ثبت خواهد شد.


ترجمه
:icondu-da: Du-Da

Fantasy Feature Vol. 21 - Choose your Favorite! 

32%
122 deviants said :ShenLung: by lehuss
22%
83 deviants said Alone in nightmare by SoulDa
19%
74 deviants said MajorArcana IX by ArtofTy
19%
73 deviants said Ships of the Inner Sea by Belibr
9%
33 deviants said Vampire Prison by BlackMalcerta

Sci-fi Feature Vol. 20 - Choose your Favorite! 

34%
130 deviants said Secret Agent Rina 1 by marat-arslanov
24%
91 deviants said CheetahR by Harpiya
18%
67 deviants said Graffiti writter by AlexTzutzy
17%
64 deviants said Huntress by AKIRAwrong
8%
30 deviants said Replicant by AlexanderBrox0101

Recent Journal Entries

Global Affiliates

:iconslovakia::iconchinese-deviants::iconmacedonia::iconfranceofficiel::iconrowatch::iconromanips::iconnederlanders::iconspain-is-different::iconturksanat::iconindonesia:

Affiliates

:iconmostlystarwars: MostlyStarWars :iconbestmovies: BestMovies Best of the best of the best! :iconsoulwritersociety: SoulWriterSociety Write From The Soul :iconeternia-legacy: Eternia-Legacy :iconthe-death-group: The-Death-Group ~We're surprisingly lively~ :iconperfectionists: Perfectionists :iconbatmanasylumclub: BatmanAsylumClub Home of the Criminally Insane~ :iconmy-singing-monsters: My-Singing-Monsters 1st group ever!!! :iconunderrated-writers: Underrated-Writers Welcome home writers~ :iconhiccup-x-astrid: Hiccup-x-Astrid Partners in an Adventure :iconfaabulousfantasy: FAABULOUSFANTASY :iconpolishimaginarium: PolishImaginarium :iconobeyyuri: ObeyYuri Command & Conquer fan club :iconbritishcomedy: BritishComedy It's... :iconmystic-fantasy-realm: Mystic-Fantasy-Realm :iconthe-mermaids-club: The-Mermaids-Club :iconnurturing-narratives: Nurturing-Narratives ContinuousProse ContinualGrowth :icondna-deviants: DNA-Deviants A Revolution of Digital Artistry :iconthefantasycorner: TheFantasyCorner Keep Calm and Fantasy On :iconsupersmashflash2: supersmashflash2 3-2-1 FLASH BRAWL!!!! :icongrandfandomart: GRANDFANDOMART WHERE ALL ART CAN BE COLLECTED! :iconvinkingage: VinkingAge vikings, barbarians and dragons :icontimeless-elves: Timeless-Elves For Elves Of All Ages :iconsocialartworks: SocialArtWorks :iconennead-official: Ennead-Official An RPG Powered by FATE :iconbestfantasyart: BestFantasyArt :iconfictionforge: FictionForge Forging fiction ever since. :iconheavenlybodies: Heavenlybodies Space Universe Planets :iconlokiesif: lokiesif 1 amore guerriero e lottatore :icontrotzafanclub: TROTZAFanClub ++Welcome++

Custom

Counter Since May 1st 2010, Invisible Members not factored in free counters