Shop Mobile More Submit  Join Login

Turkce (Turkish)

Mon Nov 29, 2010, 6:59 AM by LinguaMystica:iconlinguamystica:
LÜTFEN AŞAĞIDAKİ TALİMATLARI DİKKATLİCE OKUYUNUZ

:star: Lütfen ayrıca Credit Guidelines ve Fantasy Criteria sayfalarını da okuyunuz.

Realm of Fantasy Grubu'na hoşgeldiniz.
Fantezi, temel tanımıyla: yaratıcı hayal gücünün özgürce dolaşımıdır. Bu grup, hem sanatçıların hem de sanat meraklılarının bir araya geldiği, benzer tutkuları olan kişilerin birbirleriyle buluştuğu ve hayal güçlerini paylaştığı bir yerdir.

Bu grup, Fantezi ve Bilim Kurgu konulu görsel ve edebi eserleri sizlere sunar. Tüm yetenek düzeyleri ve sanat dalları grubumuza kabul edilir. Bu yüzden, herhangi bir şekilde fantezi sanatı ile ilgileniyorsanız, gelin Realm of Fantasy'de bize katılın. Burası, tek sınırın sizin hayal gücünüz olduğu yerdir.

:bulletgreen: Galerimiz her gün eser gönderimine AÇIKTIR.
:bulletgreen: Haftada 2 çalışma gönderebilirsiniz. Her iki çalışmanızı da aynı gün göndermemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
:bulletgreen: Çalışma göndermek için, grup ana sayfasının en üstünde bulunan Mavi sütundaki "Contribute Art" düğmesine tıklayınız. Ya da doğrudan eser göndermek istediğiniz klasöre gidip, her klasörün üzerinde bulunan "Submit to this Folder" düğmesine tıklayınız.

:bulletorange: Tüm eser gönderimleri deviantART Terms of Service ile uygunluk göstermelidir.

:bulletorange: Gruba çalışmanızı göndermeniz için, Realm-of-Fantasy üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olmak için, grubumuz ana sayfasınının en üstündeki menü sütununda bulunan "Join Group" düğmesine tıklayınız. Üyeliğiniz onaylandığında size bildirilecektir.

:bulletorange: Gönderilen her çalışma bariz bir miktar fantezi ya da bilim-kurgu unsuru içermelidir.

:star::bulletred: İnternetten bulduğunuz Telif Korumalı çalışmaları kullanmayın / üzerinde değişiklik yapmayın.
Çalışma sizin değilse, kullanmak ya da üzerinde değişiklik yapmak için asıl sanatçı ya da firmadan izin almanız gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra, çalışmanızda kullanmış olduğunuz eserden bahsetmek ve bağlantı vermek zorundasınız. Böyle bir eseri kullanmak için izniniz yoksa, bu Telif Hakkı İhlali sayılır ve aynı zamanda da deviantART Terms of Service maddelerini de çiğnemiş olursunuz. Bu durumun hiçbir istisnası yoktur.

:star::bulletred: Kullanılan her kaynaktan bahsedilmeli ve bağlantı adresleri verilmelidir. Nereden almış olursanız olun, kullandığınız her kaynağın yaratıcısından ve aynı zamanda her kaynağa ait bağlantıdan eserinizde bahsediniz. Yalnızca kaynağı almış olduğunuz web sitesine ait bağlantıyı değil, kaynağın doğrudan bağlantı adresini veriniz. Bu bahsettiğimiz kaynaklardan bazıları: Stock Fotoğraflar, Clip Art'lar, Hazır Arka Plan Resimleri, Uygulama Kaynakları, vs.'dir.

:bulletorange: Göndereceğiniz çalışmalar bitmiş, tamamlanmış çalışmalar olmalıdır. Kalabalık bir arka planın gözüktüğü, bulanık, düşük kalite eser fotoğraflarını ve bu şekilde kötü kalitede taratılmış çalışmaları kabul edemiyoruz. Çizgili kağıt üzerindeki çalışmaları, ya da fazlaca eskiz görünümünde olan bitmemiş çizimleri de kabul etmiyoruz. Başlangıç düzeyinden Profesyonel düzeye kadar tüm yetenek düzeylerini kabul ediyoruz. Fakat sunum çok önemli. Gönderilen Öğretici dökümanlar (Tutorials) düzenli, takip edilmesi kolay bir biçimde sunulmalıdır. Ayrıca bilgilendirici ve konuyla alakalı olmalıdır.  

:bulletred: Açık-seçik çalışmalar yok. Bu kural, ima edilerek ya da açıkça gösterilerek olsun, aşırı kan, cinsel içerikli materyal, üstü kapalı cinsel ima, ya da herhangi başka bir uygunsuz konunun tasviri gibi durumlarda geçerlidir.
Sanatsal çıplaklık, yönetimin takdirine bağlı olmak üzere kabul edilebilir.  

:bulletred: Lütfen geniş bir yaş yelpazesine sahip olduğumuzu unutmayınız, bu yüzden gerektiğinde Yetişkin Filtreleri'ni kullanınız.

:bulletorange: Çalışma kabul işlemi sırasında, her çalışma birden fazla Grup Moderatörü tarafından incelenir. Verilen her karar hakkında Grup Moderatörleri birbirleriyle görüşürler. Grubumuz istediği zaman çalışmaları reddetme ya da yayından kaldırma hakkını saklı tutar. Çalışmanız reddedilirse, size sebebi bildirilir.

:bulletorange: Çalışmanızın Galeri'mizde yayınlanması için tahmini süre 1 ila 48 saat arasındadır. Her gün çok fazla sayıda çalışma almaktayız. Bu çalışmaları gönderildiği sıraya göre işleme alırız. Grup Moderatörleri her çalışmayı grup kurallarına uygunluk açısından incelerler. Gönderdiğiniz çalışmaları en kısa sürede işlemden geçiririz. Grup içi trafiğe bağlı olarak değişiklik göstermesine rağmen, çalışma kabul süreci genellikle bir günden fazla sürmez.

Çalışmanızın kabul işleminin hızlı olmasını sağlamak için, vermeniz gereken her bilgiyi verdiğinizden emin olun; yetişkin filtreleri, kullandığınız kaynaklar ve bağlantı adresleri, vs.

:bulletblue: Realm of Fantasy Galeri KategorileriÇEVİRİ:

:iconlinguamystica:
LinguaMystica

Recent Journal Entries

Connect with us!


Custom

Counter Since May 1st 2010, Invisible Members not factored in free counters