Shop Mobile More Submit  Join Login
Sveiki atvykę į ,,Realm of Fantasy'' grupę.

Fantazijos pagrindinis apibrėžimas yra: laisva kūrybinė vaizduotė. Tai grupė, kurioje ir menininkai, ir entuziastai gali susitikti ir pažinti kitus su panašia piešimo aistra, bei dalintis savo vaizduote.

Ši grupė apima fantazijos ir mokslinės fantastikos susijusius kūrinius ir literatūros darbus. Visų lygių gebėjimai ir metodai yra sveikintini. Taigi, jei jus domina fantazijos kūrimas bet kokiu būdu, pavidalu ar forma, prisijunkite prie mūsų grupės ,,Realm of Fantasy''.
Vienintelės ribos čia yra jūsų vaizduotė.

Šis žurnalas bus atnaujinamas ir pakartotinai paskelbtas laikas nuo laiko.


:bulletgreen: Darbų pateikimai į galeriją yra atidaryti kiekvieną dieną.

:bulletgreen: Jūs galite pateikti 2 darbus per savaitę. Mes jums stipriai rekomenduojame nepateikinėti abiejų tą pačią dieną.

:bulletgreen: Norėdami pateikti darbus, spauskite ant ,,Contribute art'' mygtuko kurį galite rasti pagrindinio grupės puslapio viršuje, mėlynoje juostoje arba ant mygtuko ,,Contribute To This Gallery'' esančio grupės galerijos puslapio viršuje. Taip pat galite eiti tiesiai į reikiamą aplanką ir spausti ,,Submit to this folder" mygtuką esantį kiekvieno aplanko puslapio viršaus dešinėje.

:bulletorange: Visi darbai turi atitikti DeviantART puslapio taisykles.

:bulletorange: Jūs turite būti Realm-of-Fantasy narys norėdami pateikti savo darbus į grupę. Norėdami tapti nariu, spauskite ant ,,Join group'' mygtuko esančio viršuje pagrindinio grupės puslapio meniu juostoje. Jums bus pranešta kada jūsų narystė bus patvirtinta.

:bulletorange: Visuose darbuose turi matytis fantazijos ir/arba mokslinės fantastikos elementų.

:star::bulletred: Nenaudokite/Nekeiskite autorinių teisių saugomus darbus kuriuos radote internete. Jeigu jūs jų nesukūrėte, jūs turite gauti leidimą naudoti/keisti juos iš tą darbą sukūrusio kūrėjo/kompanijos. Gavę leidimą jūs turite duoti darbo kūrėjui kreditus ir nurodyti nuorodą į originalų darbą. Jeigu jūs neturite leidimo juo naudotis, tuomet tai yra laikoma autorinių teisių pažeidimu ir taip pat DeviantART puslapio taisyklių nesilaikymu.

:star::bulletred: Kreditai ir nuorodos į kiekvieną darbą sukūrta ne jūsų turi būti pateikti. Jūs turite pateikti kreditus darbo kūrėjui jei darbas nėra sukūrtas jūsų, kartu ir nuorodą į originalų darbą, nesvarbu iš kur jis būtų paimtas. Jūs turite pateikti ne nuorodas į svetainę kurioje jūs gavote tą darbą, bet nuorodą į patį jį. Tai taip pat apima: nuotraukų išteklius, klipus, fonus, programas, viešus darbus.

:bulletorange: Darbai kuriuos pateikiate į grupę turi būti užbaigti. Mes negalime priimti žemos kokybės, neryškių ar netvarkingu fonu nuotraukų. Mes negalime priimti ant liniuoto popieriaus nupieštų ar neužbaigtų darbų. Mes priimame visų įgūdžių lygį, nuo pradedančiųjų iki profesionalų, bet jų pateikimas yra labai svarbus. Pamokos turi būti organizuotos ir lengvai sekamos. Jos taip pat turi būti informatyvios ir aktualios.

:bulletred: Jokių ižeidžiančių darbų. Tai apima:
Viršitino smurto/kraujo, lytiškai įžeidžiančių medžiagų, padidintos seksualinės užuominos ar numanomų ar akivaizdžių kitų netinkamų dalykų vaizdų.
Meno nuogumas yra priimtinas moderatorių atžvilgiu.

:bulletred: Atminkite, kad mes turime plačią amžiaus Demo grafika, todėl naudokite brandos filtrus (Mature filters) kai to reikia. Tai nėra skirta cenzūruoti, bet greičiau išlaikyti saugią vaikams,šeimai ar darbui aplinką.

:bulletorange: Kiekvienas darbo pateikimas į grupę yra peržiūrimas kelių grupės moderatorių. Grupės moderatoriai tariasi vienas su kitu dėl kiekvieno sprendimo. Mes turime teisę atmesti ar ištrinti jūsų darbus bet kokiu metu. Jei jūsų darbas buvo atmestas, jums bus atsiųstos priežastys dėl kurių jūsų darbas buvo atmestas.

:bulletorange: Numatomas jūsų darbų pateikimų į galeriją sprendimo laikas yra nuo 1 iki 48 valandos. Mes gauname labai daug darbų pateikimų kiekvieną dieną. Darbus peržiūrime tokia tvarka kokia mes juos gavome. Keli grupės moderatoriai peržiūri darbų pateikimus siekiant užtikrinti, kad jie tvirtai laikosi visų grupės taisyklių. Mes atsakysime į jūsų darbų pateikimus kiek galima greičiau. Paprastai tai užtrunka ne daugiau kaip vieną dieną, tačiau tai priklauso nuo to kiek gauname darbų kiekvieną dieną.

Siekiant užtikrinti greitą darbo pateikimo sprendimą, įsitikinkite, kad jame yra parašyta visa reikalinga informacija įskaitant ir brandos filtrus, autoriaus leidimus, nuorodas ir t.t.

:bulletblue: Realm-of-Fantasy galerijos aplankų informacija: realm-of-fantasy.deviantart.co…

Vertėja: :icondiamonx: Diamonx

PASTABA:

Šis žurnalas nėra skirtas bet kokioms diskusijoms, ginčams ar skundams del DeviantART taisyklių naudojimų prasmės,grupės strategijų,kūrėjų darbų autorinių teisių naudojimo įstatymus. Tokie ir panašūs komentarai bus paslėpti. Šis žurnalas yra skirtas pateikti informacijai apie darbų pateikimus. Jei turite kokių nors klausimų dėl šio žurnalo ar kitos informacijos kuri nėra čia komentuojama, prašome siųsti laišką grupei.

Recent Journal Entries

Connect with us!


Custom

Counter Since May 1st 2010, Invisible Members not factored in free counters